• '10 lira az' dedi, hayatı kabus oldu! Trabzon'da okulda düzenlenecek film aktivitesine katılacak çocuğu için kocasından para isteyen kadın, 10 TL veren eşine paranın az olduğunu söyleyince hem hakaret hem de dayak yedi. Savcı, koca hakkında 6.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

  innominata
 • Ä°stanbul'da ünlü fast food zincirinde büyük skandal! Ä°stanbul'da yaşanan olay gündeme bomba gibi düştü. Aylin Ulu'nun eşiyle birlikte gittiği ünlü fast food zincirinde yediği hamburger hayatını kabusa çevirdi. Yediği hamburger etinin içinden kurtçuk çıkan 6 aylık hamile kadın, yaşadığı olay sonrasında ünlü markaya 30 bin TL'lik tazminat davası açtı.

  İstanbul'da ünlü fast food zincirinde büyük skandal!
 • Trump'tan Gülen açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, Fetullah Gülen'in sınırdışı edilmesini düşünmediklerini söyledi.

  Trump'tan Gülen açıklaması
 • Milyonlarca üniversiteli genci ilgilendiriyor! 7 milyon üniversite öğrencisinin merakla beklediği haber geldi. Yükseköğretim öğrencileri yaz aylarında toplum yararına düzenlenen programlar kapsamında istihdam edilecek. Yönetmelikte, atılan bu adımlarla öğrencilere çalışma disiplini kazandırılacağı vurgulandı.

  866-350-7534
 • Rastgele antibiyotik kullanınca çevresine saldırdı! Bilinçsiz kullanılan antibiyotiklerin mani ataklarını tetiklediği ortaya çıktı. Bu yüzden çevresine zarar veren bir kadın, polis eşliğinde Bakırköy’deki hastaneye kaldırıldı.

  312-948-1697
 • Basri Aktepe için yakalama kararı! MÄ°T'e bağlı Elektronik ve Teknik Ä°stihbarat Daire Başkanlığı'nın eski başkanı Basri Aktepe hakkında yakalama kararı çıkarıldı. MOBESE'nin 'B'sinin Basri Aktepe'den geldiği biliniyor. Aktepe, 7 Kasım'da adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

  bitumed
 • Ä°srail çalkalanıyor! Birbirlerine girdiler! Başbakan Binyamin Netanyahu ile Eğitim Bakanı Naftali Bennet'in görüşmesi sonucunda mümkün olan en kısa süre içerisinde seçime gidilmesi kararı alındı.

  mesophyte
 • Erdoğan'dan Ä°stanbul için özel çalışma Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptırılan anketler, profil araştırmaları ve kendisine sunulan raporlar üzerinde ‘en doğru aday’ı belirlemeye çalışırken, en fazla mesaiyi Ä°stanbul adayları için harcıyor.

  Erdoğan'dan İstanbul için özel çalışma
 • 15 Temmuz'da bu mesajı atmış: Kanka olaydayız, 2 polisi... 15 Temmuz’da darbecilerle hareket eden iki erin mesajlarına ulaşıldı. Sanık erler Koray Özdemir ve Barış Caner yakınlarına ‘polisle çatıştıklarını’ haber vermiş. Özdemir’in “İki polisi vurdum”, Caner’in ise bir arkadaşına “Kanka olaydayız” diye yazdığı tespit edildi.

  (337) 248-9419
 • Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir! Milyonlarca vatandaşın alışveriş yaptığı marketlerde bazı ürünlerin son kullanma tarihlerinin 'değiştirilebilir' alanlarda olması gıda güvenliği konusunda kafalardaki soru işaretlerini artırıyor. Mevcut sistem, art niyetli üreticilerin tarihi geçen bir ürünün kapağını ileri tarihli yeni bir kapakla değiştirmeyi mümkün kılıyor. Böylece ürünün üretim tarihi geçse de üzerindeki son kullanma tarihi geçmemiş oluyor. Uzmanlar vatandaşları son kullanma tarihinin yanı sıra özellikle ürünlerin fişlerini

  Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir!
 • İşsize kolay maaş geliyor İşsizlik maaşından yararlanmada mağduriyetler bitiyor. Süre uzatılırken, kesintisiz prim ödeme koşulu kaldırılıyor. Eksik gün bildirenler de artık maaş alabilecek. 120 gün şartı esnedikten sonra 14 bin kişi sistemden faydalanacak

  İşsize kolay maaş geliyor
 • 10 ayın en büyük yabancı girişi Hisse senedi ile tahvil-bono piyasasına son 10 ayın en güçlü yabancı girişi gerçekleşti. Merkez Bankası tarafından dün açıklanan verilere göre 2-9 Kasım tarihleri arasındaki haftada yabancılar 151.7 milyon dolarlık hisse, 447.9 milyon dolarlık tahvil aldı.

  10 ayın en büyük yabancı girişi
 • Muharrem Ä°nce, Kılıçdaroğlu'ndan randevu istedi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem Ä°nce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan randevu istedi.

  Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'ndan randevu istedi
 • Suudi Savcı Kaşıkçı cinayetinde 5 idam cezası istedi Suudi Arabistan Başsavcılığı Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili açıklamalarda bulundu

  9202805531
 • 90'ların sistemi geri geliyor: Artık boşu da para edecek 90’lı yıllarda yoğunlukla uygulanan ve ciddi sonuç alınan depozito sistemine geri dönülüyor. Düzenlemenin Meclis’ten geçmesiyle birlikte bakanlık tarafından belirlenecek içecek şişelerinin artık boşu da para edecek. Şişe başına ödenecek ücreti ise bakanlık belirleyecek. Uygulama ile hem çevrenin korunması hem de atıkların ekonomiye kazandırılması amaçlanıyor.

  (781) 230-7233
 • Adnan Oktar ve FETÖ'nün kirli işbirliği FETÖ savcısının tarihi eser davasını kapatması için Oktar’a “Gülen’i öven yayınlar yapacaksın” dediği ve örgütün de harfiyen bu sözlere uyduğu ortaya çıktı.

  Adnan Oktar ve FETÖ'nün kirli işbirliği
 • Canan Karatay'a şok suçlama: Bile bile yaptı İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın 15 gün süreyle meslekten men edilmesine ilişkin mahkeme kararına ilişkin yeni bir tartışma başladı.

  Canan Karatay'a şok suçlama: Bile bile yaptı
 • Esnaf faiz yükünden kurtuluyor Kooperatiflerin uyguladığı gecikme faizinde üst sınır bir ay vadede yüzde 25’ten 16’ya, uzun vadede ise 37.5’ten 20’ye indirildi. Bu sayede 300 milyon liralık gecikme faizi silinecek

  Esnaf faiz yükünden kurtuluyor
 • CHP'nin Ä°stanbul formülü: Popüler adaylar CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan Ä°stanbul sunumunda, AK Parti'nin elindeki belediyelerin alınmasının formulü olarak popüler adaylar üzerinde duruldu.

  CHP'nin İstanbul formülü: Popüler adaylar
 • Konuta ‘İmar Barışı’ dopingi 13 milyon konutu ilgilendiren ve 2 ay uzatılan Ä°mar Barışı süresinde gayrimenkul fiyatları uçuşa geçti. Coldwell Banker ve Reidin’in araştırmasına göre emlak fiyatları 5 ayda yüzde 10 arttı. Değer artışı şampiyonu ise Ä°zmir’in Çiğli ilçesi oldu

  Konuta ‘İmar Barışı’ dopingi

Süperstarın gergin gecesi!
Süperstarın gergin gecesi!

Süperstar Ajda Pekkan önceki akşam bir erkek arkadaşı ile birlikte Kuruçeşme Marina Balık’taydı.

Azra Akın anne oldu
Azra Akın anne oldu

2002 Türkiye ve Dünya Güzeli Azra Akın bebeğini kucağına aldı. Suda doğum yapacağı iddia edilen ve bu iddiaları…